شرکت رایبد انرژی پاژ

شرکت دانش بنیان رایبد انرژی در زمینه مهندسی، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی انواع مونو پمپ اسکرو در ایران فعالیت می کند. محصولات این شرکت در زمینه مونو پمپ اسکرو تحت برند «پمپ پاژ» در کارگاه‌های صنعتی مجهز و در شهر مقدس مشهد، طراحی و عرضه می‌گردند.

مونو پمپ های اسکروی پمپ پاژ جهت انتقال مواد غلیظ و یا دارای ذرات ساینده مورد استفاده قرار می‌گیرند. محصولات این شرکت در صنایع مختلف نفت و گاز، آب و پساب، صنایع دارویی و غذایی، شیمیایی، معدنی و همچنین صنایع کاغذ و سلولزی کاربرد دارند.

 

 

خدمات قابل ارائه

 
 

بازرسی مونو پمپ و تحلیل داده ها

بازرسی عملکرد مونو پمپ و تحلیل داده های بدست آمده دید مناسبی از وضعیت عملکرد این تجهیزات ارائه می دهد و این امکان را فراهم می آورد تا علاوه بر شناسایی عوامل مخرب در عملکرد مونو پمپ، بتوان با کاهش این عوامل، حداکثر کارایی و بازدهی را در هر کاربرد از مونو پمپ بدست آورد. در این زمینه شرکت رایبد انرژی خدماتی همچون آنالیزهای ارتعاشی مونو پمپ، تست های غیرمخرب بر روی انواع قطعات مونو پمپ و آنالیز روغن گیربکس مونو پمپ و … را انجام می دهد.

 

ساخت و تولید مونو پمپ

از جمله فعالیت های اصلی شرکت می توان به ارائه خدمات مهندسی مستقیم، طراحی و تولید مونو پمپ اسکرو جهت مواد غلیظ اشاره کرد. این شرکت به عنوان یک تولید کننده دانش بنیان معتبر در زمینه تولید این مونو پمپ ها و قطعات یدکی آن ها از جمله روتور و استاتور در کشور شناخته شده است. کیفیت بالای مونو پمپ های اسکروی این شرکت بدین جهت است که همواره تیم مهندسی و کنترل کیفی خود را ملزم به نظارت دقیق بر فعالیت های کارگاهی و ساخت خود نموده است.

 

نصب و راه اندازی مونو پمپ

تهیه و ارائه دستورالعمل ها و چک لیست های دقیق فنی و ایمنی در نصب و راه اندازی انواع مونو پمپ اسکرو توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده، تیم ما را قادر ساخته است تا در واحدهای مختلف خدمات نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی مونو پمپ های ماردونی را به بهترین شیوه ممکن به انجام رساند.

 

تعمیرات پیشگیرانه و پیش گویانه مونو پمپ

تعمیرات پیشگیرانه یکی از موثرترین و اصولی ترین روش ها جهت کاهش هزینه ها و افزایش قابلیت اطمینان دسترسی به مونو پمپ های اسکرو است و تیم ما سعی نموده است با تهیه دستورالعمل های فنی، انجام بازدیدهای دوره ای منظم و به کارگیری بهترین شیوه اصلاحی، بهترین عملکرد را از یک مونو پمپ اسکرو تخذ نماید.

 

خدمات مهندسی معکوس مونو پمپ

خدمات مهندسی معکوس مونو پمپ اسکرو، این امکان را فراهم می نماید تا در مواردی که مشتری محدودیتی در تهیه قطعات اورجینال از سازندگان اروپایی یا آمریکایی مونو پمپ های اسکرو موجود در صنعت همچون netzsch، seepex، PCM، Allweiler، inoxpa و ... دارد، با ارسال نمونه قطعه و یا حتی شماره فنی پارت نامبر سازنده اصلی، قطعات یدکی حساسی همچون روتور، استاتور، گاردان، کیسینگ و ... را از این شرکت با همان عملکرد و بازدهی سفارش‌گذاری و تهیه نماید.

 

خدمات اورهال و تعمیرات انواع مونو پمپ اسکرو

با توجه به اینکه هریک از بخش های مختلف هیدرولیکی، مکانیکی، الکتریکی و کنترلی مونو پمپ اسکرو می تواند دچار مشکل شوند. تکنسین های مجرب این شرکت با دمونتاژ مونو پمپ اسکرو و بررسی آن پیشنهاد فنی و مالی آن را تهیه نموده و در صورت موافقت مشتری به اورهال مونو پمپ می پردازند. شرکت رایبد انرژی پس از تعمیر مونو پمپ ها، آن ها را در آزمایشگاه مجهز این کارخانه تست عملکردی نموده و با گارانتی معتبر در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

بهبود کارائی و بهینه سازی مونو پمپ

افزایش بازدهی، کاهش هزینه های جاری بهره برداری، نگهداری و تعمیرات و همچنین افزایش قابلیت اطمینان در عملکرد مونو پمپ های اسکرو تنها بخشی از مزایای خدمات بهبود کارایی و بهینه سازی است که توسط تیم مهندسی فرآیند و تولید رایبد انرژی انجام می گیرد. در این راستا با حضور کارشناسان این مجموعه در واحدهای عملیاتی به بررسی فرآیندی، مکانیکی، الکتریکی و کنترلی خود مونو پمپ اسکرو و سیستم های فرعی مرتبط به آن پرداخته می شود و در آخر نتیجه بررسی ها به صورت یک گزارش جامع به مشتری ارائه می شوند.

 

گارانتی و تضمین کیفیت

توجه و رسیدگی به خواست مشتری درحفظ بازارهای موجود و گسترش آن نقش قابل توجهی را می تواند ایفا میکند، در همین راستا شرکت رایبد انرژی انواع مونو پمپ اسکروی تولیدی خود را با گارانتی 18 ماهه و خدمات ده ساله پس از فروش ارائه می دهد.

0

نظرات

نظر خود را با ما در میان بگذارید
نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نظرات

Your email address will not be published. فیلدهای ستاره دار اجباری هستند *